0 Udostępnień

Nie ma co ukrywać, że nie za bardzo wiem co się dzieje w Internecie. Nie śledzę blogów (wyjątkiem jest Michał Szafrański i jego blog Jak Oszczędzać Pieniądze), nie słucham podcastów i rzadko oglądam jakieś filmy.

Z youtubem łączy mnie tyle, że raz na kilka tygodni nagram nowy film (zapraszam na kanał „Jak się wybudować”) i tak naprawdę nawet za bardzo nie mam pojęcia, jak wygląda polski Youtube 🙂

Dodając, że z braku czasu właściwie nigdzie się w Internecie nie udzielam, wyobraźcie sobie moje zdziwienie, gdy otrzymałem propozycję nagrania ze mną wywiadu, który miał zostać umieszczony na kanale, który subskrybuje… 380000 osób. 🙂 Wow!

Kanał VETO, bo o nim mowa, to jeden z największych kanałów poświęconych szeroko pojętej wolności – osobistej i ekonomicznej, który jest prowadzony przez Macieja „Wapniaka” Wapińskiego. Bardzo mnie cieszy, że postanowił się zająć tematyką budowy domu! To jednak nic dziwnego: właśnie szuka działki pod budowę swojego domu 🙂

Spotkanie z Maciejem było na tyle owocne, że postanowiliśmy od razu nagrać dwa odcinki:

– O tym, w jaki sposób wybrać działkę pod budowę domu.

– O tym, jak wybrać odpowiedni projekt.

Wyszedł bardzo fajny wywiad! Zapraszam do oglądania!

Ps Już jest dostępne drugie, rozszerzone wydanie mojej książki „Jak się wybudować i nie zwariować”. Zapraszam do zakupu!

 

 

Nauka wybierania działki pod budowę domu:

 

Wybieranie i poprawianie projektu pod budowę domu.

 

Dajcie znać jak wypadłem 😉

Pozdrawiam,

Sławek Zazjąc

 

0 Udostępnień