87 Udostępnień

Nareszcie! Po kilku miesiącach prac przygotowałem drugie, rozszerzone (bardzo!) wydanie mojej książki „Jak się wybudować i nie zwariować”!

Dzisiaj rozpoczynam przedsprzedaż! Dużo bonusów: darmowa wysyłka, darmowe ebooki i pakiety sąsiedzkie. 🙂

Uwaga: Osoby, które mają pierwsze wydanie, zapraszam na koniec tej wiadomości!

 

Czy wiecie, że pierwsze wydanie „Jak się wybudować i nie zwariować” powstało ponad 2 lata temu? Wydanie książki i to za własne pieniądze było dość szalonym pomysłem. Nie było bloga, nie prowadziłem podcastów, ani nie nagrywałem filmów. Właściwie nikt mnie nie znał. Ba, nawet fanpage uruchomiłem 2 tygodnie po otrzymaniu książek z drukarni 😉

Szanse na to, że książka znajdzie nabywców była dość niewielka.

Dlaczego zdecydowałem się na tak ryzykowny ruch? Postanowiłem zrobić to z 2 przyczyn:

– Zawsze chciałem napisać dobrą książkę 🙂

– Wiedziałem, że gdybym uruchomił bloga bez jej napisania, to szybko bym się wypalił i stracił motywację. Książka miała dawać mi siłę do dalszej pracy.

I… udało się! Przez 2 lata kupiliście ok. 1500 książek, z tego ponad 90% tylko za pomocą bloga! I to praktycznie bez żadnej reklamy!

Przez 2 lata zmieniło się bardzo dużo. Przede wszystkim podrosły moje dzieciaki 😉 Blog też podrósł: obecnie blog odwiedza kilkaset osób dziennie, fanpage obserwuje 2500 osób, a newsletter subskrybuje 4000 osób! Niesamowicie się cieszę, że podobają Wam się moje artykuły, filmy i podcasty. Cieszę się, że mój blog stał się dla wielu z Was miejscem, w którym możecie znaleźć rzetelne informacje na wiele tematów. A ja trzymam się i będę dalej się trzymał mojego postanowienia, że na blogu nie znajdziecie nigdy reklam i artykułów sponsorowanych.

Na podsumowanie 3 lat bloga jeszcze przyjdzie czas więc tylko raz jeszcze: dzięki za zaufanie i dzięki za wszystkie miłe i motywujące słowa w komentarzach i w emailach!

Oczywiście cieszę się także, że moja książka wielu z Was ułatwiła przygotowanie do budowy domu. Pomyślałem, że skoro kończy się nakład książki, to przygotuję coś ekstra. Najpierw myślałem o dodatkowym rozdziale, potem o dwóch. Potem zacząłem zaznaczać w książce miejsca, w których warto coś dodać. Po kilku tygodniach książka była cała pobazgrana 🙂

Wiedziałem, że nie ma mowy o pójściu na łatwiznę. Skończyło się na wielomiesięcznej pracy, dzięki której moja książka stała się jeszcze lepsza i w jeszcze lepszy sposób przygotowuje do budowy domu.

Najważniejsze zmiany w drugim wydaniu:

+ 7 nowych rozdziałów, m.in. o tym, w jaki sposób wybrać dobrego projektanta i kierownika budowy!

+ Ponad 50% większa objętość książki!

+ Kilkadziesiąt nowych porad, m.in. dla osób, które planują budowę domu do stanu deweloperskiego lub pod klucz za pomocą jednego wykonawcy.

+ Więcej informacji na temat prawidłowego wyboru wykonawców i tworzenia umów, które zapewnią ci spokój i bezpieczeństwo.

+ Materiały dodatkowe dla wszystkich czytelników.

+ Całkowicie nowy audiobook – ponad 6 godzin nagrań.

+ Mnóstwo drobnych zmian, które powinny uprzyjemnić czytanie.

Z dumą stwierdzam, że drugie wydanie „Jak się wybudować i nie zwariować” stało się kompendium wiedzy dla osób planujących budowę domu. I bez wahania mogę powiedzieć, że nie ma takiej drugiej pozycji na rynku wydawniczym.

Zarazem podkreślam, że nie jest to książka techniczna. Nie znajdziesz w niej informacji o prawidłowym montażu okien i o rodzajach stropów.

To książka o szukaniu działki, przygotowaniu do budowy, określaniu budżetu i kosztorysu. Najwięcej miejsca poświęcam ludziom. Na każdym kroku podkreślam, że najważniejszą umiejętnością w życiu jest otaczanie się odpowiednimi ludźmi. Życie jest prostsze, jeżeli wokół Ciebie są pomocni i życzliwi ci ludzie.

W przypadku budowy bardzo ważna jest umiejętność wyboru projektanta, kierownika budowy i wykonawców. W książce pokazuję, w jaki sposób wybrać tych najlepszych, jak ich zweryfikować i jak podpisać z nimi dobrą umowę. Pokazuję, jak dbać o swoje bezpieczeństwo, w jaki sposób kontrolować wykonywane prace i podchodzić do rozwiązywania spraw konfliktowych.


Posłuchaj jednego z rozdziałów książki. Rozdział 11. Wybieramy wykonawcę. (lektor: Michał Klawiter)


Spis treści oraz fragmenty książki:

 

Dzisiaj uruchamiam przedsprzedaż. Jeżeli planowałeś już od pewnego czasu kupić moją książkę, to wiedz, że nie będzie lepszej okazji! I jeżeli obserwujesz mnie od dawna, to wiesz, że nigdy nie udzielałem rabatów na zakup książki, a tylko raz na kilka miesięcy na koszty wysyłki.

Aktualizacja 01.03 – KONIEC PRZEDSPRZEDAŻY.

Dlaczego warto kupić książkę w okresie przedsprzedaży?

Jest co najmniej kilka powodów:

– Pokrywam koszty wysyłki! To ważne ponieważ od marca podnoszę jej koszt o kilka złotych. Cóż, książka stała się grubsza i cięższa 🙂

– Tylko w okresie przedsprzedaży razem z książką przesyłam wzory umów z wykonawcami, projektantem i kierownikiem budowy (łącznie 6 wzorów)

Tylko w okresie przedsprzedaży ebook lub audiobook GRATIS do każdej książki!

Do tego:

Atrakcyjne pakiety (ebook, audiobook, książka oraz nowe szkolenie „Budowa domu od A do Z”).

– Megaatrakcyjny pakiet sąsiedzki!

– Zredagowany artykuł „Błędy w projektach”, w którym opisuję najczęściej spotykane błędy (25 stron).

– I jak zwykle nieograniczona pomoc dla moich czytelników 🙂

Przedsprzedaż trwa tylko do końca lutego! Dokładnie 29.02 o 23:59 🙂

Uwaga: książka w tej chwili jeszcze jest w druku (dostarczą je za kilka dni) oraz trwają ostatnie szlify ebooka i audiobooka. Książki (we wszystkich formatach) wysyłam dopiero 02.03 (poniedziałek) i 03.03 (wtorek)!

 

Zapraszam do zakupienia książki:

 

Dla osób, które chcą otrzymać moją książkę (wydanie papierowe):

– Całkowita cena to 55 zł brutto (darmowa przesyłka – tylko w okresie przedsprzedaży!)

– EBOOK lub AUDIOBOOK gratis!

– Pakiet 6 wzorów umów z wykonawcami, kierownikiem budowy i projektantem.

– Bonus: poradnik„błędy w projektach” w formacie PDF.

Kliknij: zamów wydanie papierowe.

Uwaga: Przy składaniu zamówienia w polu „Uwagi do zamówienia” napisz czy chcesz otrzymać darmowy ebook czy audiobook.

 

Jeżeli chcesz kupić pakiet ebook i audiobook:

E-book (format mobi oraz epub) oraz audiobook (6 godzin)

– Pakiet 6 wzorów umów z wykonawcami, kierownikiem budowy i projektantem.

– Bonus: poradnik„błędy w projektach” w formacie PDF.

Całkowita cena to 49 zł brutto.

Kliknij: zamów pakiet ebook + audiobook

 

 

Jeżeli chcesz kupić pakiet: wydanie papierowe, e-book i audiobook, otrzymujesz:

Dodatkowy bonus w postaci nagrania szkolenia „budowa domu od A do Z” (80 minut)

Poruszane tematy podczas szkolenia:

  • Ile kosztuje budowa domu? Gdzie szukać oszczędności?
  • Działka budowlana. Na co zwracać uwagę? Jak znaleźć dobrą działkę? Jak wynegocjować dobrą cenę?
  • Jak wybrać projekt budowlany? Wady i zalety projektów gotowych i indywidualnych
  • Jak wybrać wykonawcę, projektanta, kierownika budowy? Jak powinna wyglądać przykładowa umowa?

Pozostałe bonusy są identyczne, tzn. pakiet 6 wzorów umów z wykonawcami, kierownikiem budowy i projektantem oraz artykuł „Jak znaleźć projektanta” w formacie PDF

Całkowita cena to 75 zł brutto (darmowa przesyłka – tylko w okresie przedsprzedaży!)

Kliknij i zamów pakiet: wydanie papierowe, ebook i audiobook wraz z nagraniem szkolenia.

 

Pakiet sąsiedzki

Specjalny pakiet, o którym myślałem od wielu miesięcy. Jeżeli budujesz się ze znajomym lub po prostu chcesz kupić moją drugą książkę na prezent, to teraz masz niepowtarzalną okazję kupić 2 książki papierowe, 2x ebook i 2x audiobook za… cenę niższą niż cena 2 książek!

Do tego:

Dodatkowy bonus w postaci nagrania szkolenia „Budowa domu od A do Z” (80 minut)
– Artykuł „Błędy w projektach”.

– Pakiet 6 wzorów umów z wykonawcami, kierownikiem budowy i projektantem.

Całkowita cena: 98 zł brutto. To mniej niż kosztują 2 książki, a przecież oprócz nich otrzymujesz naprawdę solidną dawkę wiedzy i materiałów dodatkowych.

Uwaga: Ten pakiet prawdopodobnie będzie niedostępny od marca!

Kliknij i zamów pakiet sąsiedzki

 

PAKIET VIP: książka + kurs + konsultacja

Jeżeli nie masz działki i chcesz się bardzo, bardzo dobrze przygotować do budowy domu, polecam pakiet VIP, w którym oprócz mojej książki (wydanie papierowe, audiobook, ebook),dostajesz dostęp do 10-godzinnego kursu on-line oraz szereg użytecznych materiałów dodatkowych pozwalających znaleźć i bezpiecznie kupić działkę. Kurs pomaga mądrze ZAPLANOWAĆ całą inwestycję już na etapie zakupu działki.

Razem z kursem otrzymujesz godzinną konsultację ze mną przez telefon lub skype. Uwaga: godzinna konsultacja jest dostępna tylko w czasie przedsprzedaży.

Otrzymujesz także szereg materiałów pomocniczych (arkusze budżetu, checklista dobrej działki, checklista zakupu, dokument pomagający określić swoje oczekiwania, wytyczne do umowy przedwstępnej). Więcej szczegółów czytaj tutaj.

–> KLIKNIJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ I ZAMÓWIĆ <–

Ważna informacja dla osób, które mają już moją książkę!

Jeżeli już masz moją książkę (w obojętnie jakim formacie), to możesz uzyskać ebook lub audiobook drugiego wydania za 50% ceny! Myślę, że to uczciwa oferta. 🙂

Proszę tylko o email informujący o chęci zakupu (slawomir.zajac@poradnik-budowlany.com), a podam kod rabatowy. Uwaga. Adres emailowy musi być identyczny z tym na który zostało złożone zamówienie pierwszego wydania. Wiem, że może to być nieco niewygodne, ale nie znalazłem innego technicznego rozwiązania.

A osoby, które kupiły moją książkę w przedsprzedaży w czerwcu 2017 roku (ale ten czas leci!) otrzymają ode mnie ebook lub audiobook gratis. W ten sposób dziękuję za ogromne zaufanie. Sprawdźcie skrzynki! W sobotę wysyłałem wszystkim wiadomości 🙂

A przy okazji chcę pokazać, że kupując drugie wydanie w przedsprzedaży także możecie liczyć na jakąś formę podziękowania w przyszłości. Czy to będą nowe materiały, ciekawy film, a może… nowa książka? Czas pokaże 🙂

 

Wielkie dzięki za wszystko.

Pozdrawiam serdecznie,

Sławek Zając

„Jak się wybudować i nie zwariować”

 

87 Udostępnień